2 MLN DOFINANSOWANIA NA TERMOMODERNIZACJĘ ZDP

84 074 790,90 zł dla woj. warmińsko-mazurskiego w ramach kolejnego konkursu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Jeszcze więcej pieniędzy na rozwój naszego regionu!
Rząd premiera Mateusza Morawieckiego rozstrzygnął kolejny nabór w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – do jednostek samorządu terytorialnego trafi kolejna transza środków z 13,5 mld zł.

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Środki przekazane przez rząd można wykorzystać m.in. na budowę żłobków, przedszkoli czy remont dróg – a także inne, niezbędne lokalnie działania.

W ramach funduszu Powiat Braniewski otrzyma dofinansowanie 2 000 000 zł na termomodernizacje budynku Zarządu Dróg Powiatowych – mówi Starosta Braniewski Karol Motyka.
Koszt całkowity termomodernizacji w/w zadania to 2 450 000 zł.
Środki własne Powiatu Braniewskiego to 450 000 zł.