Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

1

W dniu 12 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie odbył się uroczysty apel w związku z przypadającą 13 kwietnia Rocznicą Zbrodni Katyńskiej.

W apelu udział wzięli: przedstawiciele władz samorządowych, Radni Powiatu Braniewskiego, dyrektorzy jednostek, przedstawiciele służb mundurowych, przedstawiciele instytucji z terenu Powiatu Braniewskiego oraz nauczyciele , uczniowie i pracownicy ZSB w Braniewie.

Starostwo Powiatowe w Braniewie reprezentowali: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Mirosław Kudliński i Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Jolanta Skuratko.

W trakcie apelu przy Dębie Katyńskim i pomniku poświęconym por. Antoniemu Paprocie i Ofiarom Zbrodni Katyńskiej złożono kwiaty i zapalono znicze.