Gimnazjaliści z Lipowiny z pucharem

II Turniej piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych o Puchar Starosty Braniewskiego

Gimnazjaliści z Lipowiny I zdobyli Puchar Starosty Braniewskiego

Na boisku Orlik 2012 w Szylenach odbył się II turniej piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych o Puchar Starosty Braniewskiego. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny: Gimnazjum w Lipowinie, Gimnazjum Nr 1 w Braniewie, Gimnazjum Nr 2 w Braniewie i druga drużyna z Gimnazjum w Lipowinie.

Grano systemem każdy z każdym 2 x 10 min. Turniej zorganizowali nauczyciele w-f Tadeusz Wolak i Tadeusz Maziuk. Mecze sędziował Tomasz Lubnau.

Turniej zakończył się zwycięstwem Gimnazjum Lipowina I. Podopieczni Tadeusza Maziuka wygrali bardzo pewnie wszystkie mecze i otrzymali puchar Starosty Braniewskiego. Statuetkę dla najlepszego piłkarza otrzymał uczeń z Lipowiny Damian Ruda.

Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Braniewie.

Wyniki:

Gimnazjum Nr 1 Braniewo – Gimnazjum Lipowina I 1 : 7
Gimnazjum Nr 2 Braniewo – Gimnazjum Lipowina II 4 : 2
Gimnazjum Lipowina I – Gimnazjum Nr 2 Braniewo 5 : 1
Gimnazjum Lipowina II – Gimnazjum Nr 1 Braniewo 3 : 2
Gimnazjum Lipowina I – Gimnazjum Lipowina II 7 : 0
Gimnazjum Nr 2 Braniewo – Gimnazjum Nr 1 Braniewo 4 : 0

Tabela

1.Gimnazjum Lipowina I 9 pkt 19 : 2
2.Gimnazjum Nr 2 Braniewo 6 pkt 9 : 7
3.Gimnazjum Lipowina II 3 pkt 5 : 13
4.Gimnazjum Nr 1 Braniewo 0 pkt 3 : 14

Gimnazjum Lipowina I – Damian Ruda , Jakub Ruda, Szymon Gajewski, Filip Gula, Jarosław Klisz, Kacper Puncewicz, Paweł Czarnecki, Jakub Sobolewski.
Nauczyciel w-f Tadeusz Maziuk

Gimnazjum Nr 2 Braniewo – Daniel Jastrzębski, Emil Obuchowicz, Wiktor Łasiński, Krzysztof Statkiewicz, Cezary Jankowski, Kacper Kochalski, Oskar Kędzierski, Kacper Jagielski, Maciej Sielicki
Nauczyciel w-f Dariusz Frąckiewicz

Gimnazjum Lipowina II – Adrian Zaremba, Jakub Węglicki, Patryk Aniśko, Radosław Kapuściński, Mateusz Szczepański, Seweryn Radka, Jacek Błażejewski, Remigiusz Humienny, Jakub Graczewski