II POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Dnia 10 czerwca 2017 r. na fromborskim Orliku 2012 odbył II Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Braniewskiego.

Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Sii-Papy Baranówka, Piórkowo, Ted-Pil Kurowo Braniewskie, Podlechy i Orlik Frombork.

Po kilkugodzinnej rywalizacji systemem „każdy z każdym” zwycięzcą została reprezentacja Miasta i Gminy Frombork Sii-Papy Baranówka, drugie miejsce wywalczyło Piórkowo, trzecia lokata przypadła Podlechom, na pozycji czwartej uplasował się Ted-Pil Kurowo Braniewskie, a miejsce piąte objął Orlik Frombork.

Puchary, dyplomy i statuetki zwycięzcom wręczyli: Starosta Braniewski Leszek Dziąg, Członek Zarządu Powiatu Mateusz Sobieszczuk oraz Burmistrz Miasta i Gminy Frombork Małgorzata Wrońska. Dodatkowo nagrodzono wszystkie drużyny, najlepszych graczy oraz najmłodszego i najstarszego uczestnika Turnieju.

Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Braniewie oraz Miasto i Gmina Frombork.

II Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej odbył się w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu na 2017 rok.