KONIEC ROKU SZKOLNEGO TO DŁUGO OCZEKIWANY DZIEŃ

Po miesiącach przepełnionych nauką i pracą nastał oczekiwany dzień – 23 czerwca 2017 roku – zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

W naszych szkołach odbyły się uroczyste apele, w których udział wzięli przedstawiciele Zarządu Powiatu Braniewskiego.

Starosta Braniewski Leszek Dziąg odwiedził Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie i Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie, Wicestarosta Artur Mieczaniec gościł w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Braniewie, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Mirosław Kudliński odwiedził Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie.

Podczas uroczystości w poszczególnych szkołach przedstawiciele Zarządu nagrodzili wyróżniających się uczniów upominkami. Podziękowali zarówno uczniom jak i nauczycielom za ich pracę i wkład włożony w życie szkoły podczas całego roku. Życzyli również wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Dyrektorzy oraz wychowawcy klas wyróżnili swoich uczniów dyplomami i nagrodami książkowymi za szczególne wyniki w nauce i sporcie oraz laureatów i finalistów konkursów i olimpiad.