MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Dnia 29 marca 2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Lelkowie odbył się finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W Mistrzostwach wzięły udział drużyny ze szkół Powiatu Braniewskiego. Rozgrywki miały charakter grupowy.

Rywalizacje finałowe wyłoniły zwycięskie drużyny i najlepszych zawodników.

Zwycięzcą Mistrzostw została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie, II miejsce zdobyła drużyna z Zespołu Szkół w Lipowinie, a III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie.

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został Dawid Winiarski ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Braniewie, a najlepszym bramkarzem Dawid Piotrowski ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie.

Puchary i statuetki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie wręczał Członek Zarządu Powiatu Mateusz Sobieszczuk.

Przeprowadzone Mistrzostwa były koleją imprezą sportową zorganizowaną w Gminie Lelkowo w ramach Kalendarza Imprez Sportowych zaplanowanych przez Powiatową Radę Sportu Powiatu Braniewskiego.