OD 14 CZERWCA 2021 R. BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA INTERESANTÓW W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH POJAZDÓW I PRAW JAZDY

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Braniewie informuje, że od dnia 14 czerwca 2021 r. przywraca bezpośrednią obsługę interesantów.

INTERESANCI W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH POJAZDÓW i PRAW JAZDY PRZYJMOWANI BĘDĄ OD GODZ. 8:00 DO 14:00.

Na terenie urzędu obowiązują zasady obsługi w reżimie sanitarnym tj. posiadanie maseczki zakrywającej usta i nos oraz rękawiczek jednorazowych.

Przypominamy, że każdy przybywający do urzędu powinien posiadać SWÓJ DŁUGOPIS, ewentualnie okulary korekcyjne jeśli są wymagane do wypisania wniosku. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby urząd nie zapewnia interesantom długopisów.

Do rejestracji pojazdu przychodzi tylko jedna osoba (współwłaściciel jest zobowiązany do wystawienia upoważnienia dla osoby realizującej sprawę).

W CELU SPRAWNIEJSZEJ REALIZACJI SPRAWY DO OKIENKA PODCHODZIMY
Z WYPEŁNIONYM WNIOSKIEM WRAZ Z WSZYSTKIMI ZAŁĄCZNIKAMI.

Wnioski są do pobrania w poczekalni wydziału.

Wzory wypełnienia druków umieszczone są na tablicach informacyjnych.

Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z ogłoszeniami i informacjami umieszczonymi
w holu wydziału.

Z uwagi na ilość zaległych spraw, do bezpośredniej obsługi interesantów będzie otwarte tylko jedno stanowisko d/s rejestracji pojazdów.

Przypominamy, że za rejestrację pojazdu opłatę można wnieść kartą płatniczą.

Za utrudnienia przepraszamy.