Otwarcie drogi w Żelaznej Górze

W dniu 26 sierpnia 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowo przebudowanej drogi powiatowej nr 1393N wraz z chodnikami w miejscowości Żelazna Góra.

Była to podwójna uroczystość, gdyż tego dnia w Żelaznej Górze odbył się również odpust parafialny w kościele pw. Świętej Rodziny. Po uroczystej mszy świętej celebrowanej przez ks. kap. hon. Leszka Galicę samorządowcy, zaproszeni goście oraz mieszkańcy udali się na otwarcie nowo wyremontowanego odcinka drogi.

Otwarcia drogi dokonali: Starosta Braniewski Leszek Dziąg, Wicestarosta Artur Mieczaniec, Etatowy Członek Zarządu Mirosław Kudliński, Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Władysław Hruszka, Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Braniewie Wojciech Skiba.
Nowy odcinek drogi poświęcił ks. kan. Władysław Kuras oraz życzył wszystkim użytkownikom bezpiecznego korzystania z nowo wyremontowanej drogi.

Remont drogi w Żelaznej Gorze jest kolejnym etapem naprawy infrastruktury drogowej w Powiecie Braniewskim.
Kompleksowa przebudowa drogi wraz z chodnikami z pewnością poprawi bezpieczeństwo i podniesie komfort podróżowania.

[MM]

Poniżej relacja fotograficzna: