PIERWSZY FESTIWAL ZDROWIA W POWIECIE BRANIEWSKIM

W dniu 7 września 2019 r. w Braniewie odbył się pierwszy Festiwal Zdrowia. Na ponad 20 stanowiskach można było dowiedzieć się jak dbać o zdrowie oraz skorzystać z porad specjalistów w zakresie leczenia.

Na festiwalu byli obecni przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Braniewie: Starosta Braniewski Karol Motyka i Wicestarosta Mirosław Kudliński. Pomysłodawcą organizacji Festiwalu był ordynator oddziału wewnętrznego Powiatowego Centrum Medycznego w Braniewie lek. Jacek Januszczyk.

Powiat Braniewski włączył się w współorganizację Festiwalu Zdrowia organizowanego przez Powiatowe Centrum Medyczne w Braniewie.

Oprócz profilaktyki zdrowia podczas festiwalu można było zobaczyć pokaz terapii ze zwierzętami, pokaz ewakuacji rannego z pola walki, pokaz judo oraz na koniec przedstawienie teatralne.