PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE DLA NAJLEPSZYCH

8 sierpnia 2019 roku Starosta Braniewski Karol Motyka spotkał się z wicemistrzynią Polski juniorek w skoku wzwyż i pchnięciu kulą Patrycą Steć oraz jej trenerem Piotrem Michałkiem.

Starosta pogratulował zawodniczce i jej trenerowi znakomitych wyników i osiągnięć sportowych oraz życzył kolejnych sukcesów w przyszłej rywalizacji.

Partycja Steć w rozgrywkach 1-2 czerwca 2019 roku w Zamościu podczas Mistrzostw Polski Juniorów Zrzeszenia LZS została podwójną wicemistrzynią Polski w skoku wzwyż i pchnięciu kulą, a tydzień później w Krakowie zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Wieloboju.
Zawodniczka wkłada ogromna pracę w swój rozwój sportowy i dzięki temu osiąga znakomite wyniki sportowe.
Trenerem zawodniczki od wielu lat jest Piotr Michałek, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole w Wilczętach, który w dużym stopniu przyczynił się do sukcesów sportsmenki.

Serdecznie gratulujemy.