POWIATOWY BIEG NA ORIENTACJĘ

21 listopada 2017 roku na terenie Powiatu Braniewskiego odbył się czwarty finałowy etap Biegu na Orientację o Puchar Powiatu Braniewskiego.

Zadaniem uczestników biegu było pokonanie trasy wyznaczonej w terenie z uwzględnieniem punktów kontrolnych naniesionych na mapie. Zawodnicy potwierdzali osiągnięcie wyznaczonych punktów kontrolnych na karcie startowej.

Aby móc uczestniczyć w klasyfikacji końcowej zawodnicy musieli wziąć udział we wcześniejszych trzech biegach organizowanych od kwietnia. Klasyfikacja końcowa uwzględniała kategorie wiekowe z podziałem na kobiety i mężczyzn.


Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych biegu otrzymali z rąk Starosty Braniewskiego Leszka Dziąga pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Statuetki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie w ramach dofinansowanie Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu na 2017 rok.

Mistrzostwa zorganizował i przeprowadził członek Powiatowej Rady Sportu Pan Piotr Śliwiak. Sędzią głównym był Pan Krzysztof Kraśniewski.