PRACE NA DROGACH. ZNIKNĄ WYRWY I NIERÓWNOŚCI

Do końca sierpnia potrwają prace remontowe na dwóch drogach powiatu braniewskiego. Nawierzchnia jest naprawiana na odcinkach z Szalmi do Płoskini (w gminie Płoskinia) i do Krzywca (gmina Frombork).

Wykonawca rozpoczął prace kilka dni temu. Prowadzone są one jednocześnie w obydwu miejscach. Wykonawcą prac jest firma Bitunova z Warszawy.

Drogowe inwestycje mają służyć poprawie warunków komunikacyjnych na drogach powiatowych — mówi Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego. — Remont będzie polegał na wykonaniu podwójnego powierzchniowego utrwalania nawierzchni bitumicznej, na odcinku o łącznej długości 6,3 km.

Zarząd Powiatu Braniewskiego na wymienione remonty przeznaczył w budżecie powiatu ponad 450 tys. złotych.

Zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia 2017 roku