Wręczono stypendia i nagrody sportowe

Wręczenie stypendium

W dniu 2 kwietnia podczas V sesji Rady Powiatu Braniewskiego Starosta Braniewski Leszek Dziąg i Przewodniczący Rady Leszek Kłębucki wręczyli stypendia oraz nagrody sportowe Powiatu Braniewskiego.

Stypendia i nagrody sportowe przyznane zostały dla zawodników i trenerów, którzy osiągnęli w 2014 roku wysokie wyniki sportowe. Starosta gratulując nagrodzonym powiedział, że sukcesy młodzieży z roku na rok są bardziej spektakularne, młodzi ludzie zdobywają coraz wyższe miejsca na podium zarówno w mistrzostwach krajowych, jak i międzynarodowych. Podkreślił również, że sukcesy zawodników są wynikiem wytrwałej pracy ich trenerów, którym także należą się duże podziękowania.

W tym roku stypendium otrzymali:

JUDO

Piotr Michałek
Miron Rapita
Rafał Tucholski

Po części oficjalnej nagrodzeni spotkali się ze Starostą i Radnymi Powiatu Braniewskiego.