TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KOBIET I MĘŻCZYZN O PUCHAR STAROSTY BRANIEWSKIEGO

Dnia 25 marca 2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Lelkowie odbył się VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Kobiet i Mężczyzn o Puchar Starosty Braniewskiego. Jest to wydarzenie z tradycjami, które cieszy się dużą popularnością.

Zawodnikiem bez porażki a zarazem zwycięzcą Turnieju został Grzegorz Komorowski. Po emocjonującym spotkaniu wygrał on wynikiem 3:2 ze zwycięzcą dwóch poprzednich edycji Turnieju Danielem Buczyńskim, który ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji.

Zwycięzcy, którzy znaleźli się na podium otrzymali piękne puchary a wszyscy uczestnicy rozgrywek pamiątkowe medale.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie wręczali: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Mirosław Kudliński, Członek Zarządu Powiatu Mateusz Sobieszczuk i Członek Powiatowej Rady Sportu Mieczysław Stec.

Rozgrywki zorganizowane w Gminie Lelkowo, odbyły się w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu zaplanowanych na 2017 r. w Powiecie Braniewskim.