VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 23 stycznia 2017 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lipowinie rozegrano VII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży o Puchar Starosty Braniewskiego.

Turniej był pierwszą imprezą sportową w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu zaplanowanych na 2017 rok. Tenisiści rywalizowali w 7 kategoriach; mężczyzn, młodzieży, chłopców, chłopców młodszych, dziewcząt starszych, dziewcząt i dziewcząt młodszych. Łącznie w turnieju wzięło udział 58 tenisistów.

W poszczególnych kategoriach triumfowali: Szoka Katarzyna, Kicmanik Nikola ,Wójcik Zuzanna, Bejda Tomasz, Humienny Remigiusz, Żarski Przemysław i Żarski Dawid.

Zwycięscy otrzymali z rąk Wicestarosty Braniewskiego Artura Mieczańca pamiątkowe puchary, a najlepszych 6 zawodników w poszczególnych kategoriach nagrodzono medalami, które razem z Wicestarostą wręczała Dyrektor Zespołu Szkół w Lipowinie Pani Dorota Barańska.

Organizatorami turnieju była Powiatowa Rada Sportu i Zespół Szkół w Lipowinie.

Turniej przeprowadzili: Tadeusz Wolak , Tadeusz Maziuk i Celina Waszczeniuk.

Puchary i medale zostały ufundowane przez Zarząd Powiatu Braniewskiego.

Najlepsi tenisiści w poszczególnych kategoriach

Dziewczęta młodsze
1. Wójcik Zuzanna – Bemowizna
2. Maksymowicz Paulina – Bemowizna
3. Galińska Klaudia – Krasnolipie
4. Wasiak Jagoda – Grzechotki
5. Szablińska Julia – Żelazna Góra
6. Demkowicz Weronika – Żelazna Góra

Chłopcy młodsi
1. Żarski Dawid – Lipowina
2. Chrzanowski Damian – Lipowina
3. Sadowski Krystian – Bemowizna
4. Wiszniewiecki Bartosz – Krzewno
5. Frączyk Marek – Krzewno
6. Jakimczuk Dominik – Grzędowo

Młodzież
1. Humienny Remigiusz – Żelazna Góra
2. Żarski Arkadiusz – Lipowina
3. Babik Michał – Krzewno
4. Szkudlarek Konrad – Grzechotki
5. Graczewski Jakub – Lipowina
6. Antosik Konrad – Gronówko

Dziewczęta
1. Kicmanik Nikola – Bemowizna
2. Sadowska Paulina – Bemowizna
3. Lewko Zuzanna – Lipowina
4. Łukaszewska Weronika – Bemowizna
5. Szwajczewska Amanda – Żelazna Góra
6. Babik Martyna – Grzechotki

Dziewczęta starsze
1. Szoka Katarzyna – Żelazna Góra
2. Szablińska Karolina – Żelazna Góra
3. Budzyńska Paulina – Żelazna Góra
4. Szwajczewska Anna – Żelazna Góra

Chłopcy
1. Żarski Przemysław – Lipowina
2.Szwajczewski Alan – Żelazna Góra
3. Kazimierczuk Grzegorz – Bobrowiec
4. Cytrynowicz Tomasz – Braniewo
5.Chrzanowski Hubert – Lipowina
6. Szwajczewski Karol – Strubiny

Mężczyźni
1.Bejda Tomasz – Lipowina
2. Hrycyna Andrzej – Pęciszewo
3. Bieńkowski Jan – Lipowina
4. Hrycyna Piotr – Pęciszewo
5.Właszyn Bogdan – Pęciszewo
6.Kubaj Tomasz – Lipowina

Poniżej relacja fotograficzna z turnieju