VIII OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

17 marca 2018 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lipowinie rozegrano VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Starosty Braniewskiego.
W turnieju wzięło udział 56 tenisistów. Zawodnicy rywalizowali w 7 kategoriach: mężczyzn, młodzieży, chłopców starszych, chłopców młodszych, dziewcząt ,dziewcząt starszych i kobiet.
W poszczególnych kategoriach triumfowali: Zuzanna Wójcik, Paulina Maksymowicz, Patrycja Laszuk, Damian Chrzanowski, Alan Szwajczewski, Przemysław Żarski i Tomasz Bejda.
Zwyciężcy Turnieju trzymali z rąk Starosty  Braniewskiego Leszka Dziąga  pamiątkowe puchary,
a najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach  nagrodzono medalami.

Organizatorami Turnieju była Powiatowa Rada Sportu i Szkoła Podstawowa w Lipowinie.
Turniej przeprowadzili: Przewodniczący Powiatowej Rady Sportu Tadeusz Wolak oraz nauczyciele
SP w Lipowinie: Tadeusz Maziuk i Celina Waszczeniuk.

Turniej był kolejną w tym roku imprezą sportową dofinansowaną przez Powiat Braniewski zorganizowaną
w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu na 2018 rok.