X OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Za nami kolejna impreza sportowa w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatu Braniewskiego. Tym razem dyscypliną sportową był tenis stołowy.
X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Starosty Braniewskiego zgromadził zawodników przy stołach tenisowych w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Lipowinie.

W tym roku ze względów bezpieczeństwa zawody rozgrywano przez dwa dni, 22 października rywalizowały dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych, 23 października mężczyźni i kobiety. Łącznie rywalizowano 44 tenisistów w 6 kategoriach: mężczyzn, kobiet, chłopców, chłopców młodszych, dziewcząt i dziewcząt młodszych .

Wśród uczniów szkół podstawowych puchary otrzymali mistrzowie i wicemistrzowie poszczególnych kategorii, a czołowych sześciu zawodników nagrodzono medalami. W kategorii mężczyzn i kobiet najlepszą trójkę nagrodzono pucharami, czołowa szóstka otrzymała medale.
Trofea zwycięzcom
wręczyli: Wicestarosta Braniewski Krzysztof Kowalski, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Lipowinie Dorota Barańska i Członek Powiatowej Rady Sportu Tadeusz Wolak.

Organizatorami Turnieju była Powiatowa Rada Sportu i Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Lipowinie. Turniej przeprowadzili nauczyciele: Tadeusz Wolak i Celina Waszczeniuk.
Puchary i medale zostały ufundowane przez Powiat Braniewski w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatu Braniewskiego na 2021 rok.