ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 25 czerwca 2021 roku w Powiecie Braniewskim, jak i w całym kraju zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie po nietypowym roku szkolnym 2020/2021 odebrali świadectwa, a osoby z najlepszymi wynikami zostali dodatkowo uhonorowani.

W naszych szkołach w uroczystych apelach udział wzięli przedstawiciele Powiatu Braniewskiego.
W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie w akademii uczestniczyli: Starosta Braniewski Karol Motyka i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bogdan Jarmoła.
W Specjalnym Ośrodek Szkolno-Wychowawczym w Braniewie w zakończeniu roku szkolnego wzięli udział: Wicestarosta Braniewski Krzysztof Kowalski i Przewodniczący Rady Powiatu Łukasz Korneluk.
W Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie gościł Wicestarosta Braniewski Krzysztof Kowalski.
Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie odwiedzili: Wicestarosta Braniewski Mirosław Kudliński, Przewodniczący Rady Powiatu Łukasz Korneluk i Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Monika Czubkowska-Bludzis.

Podczas uroczystości samorządowcy podziękowali uczniom i nauczycielom za ich pracę i wkład włożony w funkcjonowanie szkoły w warunkach nowej rzeczywistości, a uczniom szczególnie wyróżniającym się wręczyli upominki.
Włodarze życzyli wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Dyrektorzy oraz wychowawcy klas wyróżnili swoich uczniów dyplomami i nagrodami za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie oraz za działalność na rzecz rozwoju szkół i społeczności lokalnej.

Dodatkowo nagrody pieniężne za bardzo dobre wyniki w nauce, ufundowała firma ELEWARR dla trzech najlepszych uczniów w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie.

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Galeria zdjęć