Zakończenie roku szkolnego

W dniu 26 czerwca w szkołach w Powiatu Braniewskiego zakończył się rok szkolny. W uroczystych akademiach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych.

Starosta Braniewski Leszek Dziąg odwiedził Zespół Szkół Budowlanych i Zespół Szkół Zawodowych w Braniewie, Wicestarosta Artur Mieczaniec gościł w Liceum Ogólnokształcącym. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym uczestniczył Wicestarosta Mirosław Kudliński. Do Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie przybyli Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Kłębucki oraz Członek Zarządu Mateusz Sobieszczuk.

Podczas zakończenia roku szkolnego samorządowcy w każdej ze szkół nagrodzili ucznia z najwyższą średnią. Nagrodzeni otrzymali prezent w postaci albumu oraz gadżety promocyjne. Również Dyrektorzy szkół i wychowawcy wyróżnili swoich wychowanków. Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce lub znaleźli się w gronie laureatów lub finalistów konkursów otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Wszystkim uczniom samorządowcy życzyli wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.