DZIEŃ OTWARTY W SZKOŁACH POWIATU BRANIEWSKIEGO

19 kwietnia 2023 r. w szkołach ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Braniewski odbył się DZIEŃ OTWARTY. Wydarzenie dało możliwość zaprezentowania młodzieży klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicom i nauczycielom oferty edukacyjnej na rok szkolny 2023/2024.

Starosta Braniewski Karol Motyka i Wicestarosta Krzysztof Kowalski odwiedzili szkoły, aby aktywnie wesprzeć dyrekcję i kadrę pedagogiczną w prowadzonych działaniach oraz zobaczyć, jak młodzież z braniewskich szkół powiatowych zachęca swoich młodszych kolegów do wstąpienia w swoje szeregi w roku szkolnym 2023/2024.

Dzień Otwarty cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W trakcie spotkań przygotowano mnóstwo ciekawych atrakcji, nowinek edukacyjno-technicznych i innych „niespodzianek”. Dzięki temu zainteresowani mogli zobaczyć nasze pracownie, poznać nauczycieli, a także porozmawiać z młodzieżą uczącą się w poszczególnych szkołach.

Z ofertą kształcenia zapoznała się młodzież klas ósmych z: Miasta Braniewa, Miasta i Gminy Frombork, Miasta i Gminy Pieniężno, Gminy Braniewo, Gminy Lelkowo i Gminy Płoskinia.

Galeria