TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Młodzieżowa Rada Powiatu Braniewskiego przejawia różne formy aktywności społecznej. Tym razem wybór padł na aktywność sportową wśród młodzieży szkolnej. 19 czerwca 2023 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Powiatu Braniewskiego.

Rywalizację przeprowadzono w dwóch kategoriach. W pierwszej grupie rywalizowały drużyny ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych w kategorii wiekowej 14-16 lat, a w drugiej drużyny złożone z uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych. Mecze przeprowadzane w dwóch grupach rozgrywano na czas. Zmagania młodych zawodników obserwowali zaproszeni goście i wierni kibice z poszczególnych szkół.

W wyniku przeprowadzonej rywalizacji zwycięzcami w kategorii klas drugich szkół ponadpodstawowych została drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie, a w kategorii wiekowej 14-16 lat zwyciężyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie.

Zwycięskie drużyny z rąk Wicestarosty Braniewskiego Krzysztofa Kowalskiego, Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Powiatu Braniewskiego Wojciecha Wasilewskiego, Wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady oraz Sędziego Głównego Turnieju zostały uhonorowane pucharami i dyplomami.

Organizatorzy podziękowali również Sędziom Turnieju, opiekunom drużyn i wszystkim, którzy pomogli w organizacji Turnieju.

Fundatorem pucharów dla zwycięzców Turnieju było Starostwo Powiatowe w Braniewie.

Galeria