Logo Starostwa Powiatowego w Braniewie

CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ FINANSOWANIA

W Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o.o. w Braniewie rozpocznie się kolejny etap rozwoju infrastruktury cyfrowej. Dziś podpisano umowę o dofinansowanie projektu pn. „Poprawa poziomu dojrzałości cyfrowej w Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o.o. w Braniewie poprzez rozbudowę infrastruktury IT”.

W imieniu szpitala dokument podpisała Prezes Zarządu Agnieszka Grzelak wraz z Członkiem Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Robertem Turlejem. W wydarzeniu uczestniczyli również Starosta Braniewski Leszek Dziąg oraz Członek Zarządu Powiatu Dominik Kunc.

Całkowita wartość projektu wynosi 1 996 228,50 zł, z czego dofinansowanie to 1 633 879,50 zł.
Wkład własny zostanie pokryty ze środków własnych szpitala.

Realizacja inwestycji pozwoli na dalszą modernizację cyfrową placówki, rozbudowę infrastruktury IT oraz wdrożenie nowoczesnych e-usług dla pacjentów.

Dzięki projektowi poprawi się bezpieczeństwo danych medycznych, sprawność obsługi pacjentów oraz dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej i usług online.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne mają również zwiększyć niezawodność systemów funkcjonujących w szpitalu i usprawnić codzienną pracę personelu medycznego.

 Jak podkreślają przedstawiciele placówki, inwestycja bezpośrednio przełoży się na poprawę jakości świadczonych usług zdrowotnych oraz komfort pacjentów korzystających z opieki medycznej w Braniewie.

Galeria zdjęć

CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 13 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 12 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 11 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 10 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 9 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 8 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 7 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 6 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 5 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 4 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 3 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 2 CYFRYZACJA SZPITALA W BRANIEWIE. PODPISANO UMOWĘ NA BLISKO 2 MLN ZŁ DOFINANSOWANIA 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności