Logo Starostwa Powiatowego w Braniewie

PIELĘGNIARKI – SERCE POWIATOWEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W BRANIEWIE

 W imieniu Zarządu Powiatu życzenia z okazji Święta Pielęgniarek i Położnych  złożyli osobiście Wicestarosta Braniewski Stanisław Popiel oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Dominik Kunc. Podkreślili oni ogromną rolę, jaką pielęgniarki odgrywają w systemie ochrony zdrowia, dziękując za ich codzienny trud , cierpliwość  oraz empatię  wobec pacjentów.
- Państwa praca wymaga nie tylko wiedzy, ale również wielkiego serca i poświęcenia. Dziękujemy za każdy dzień służby drugiemu człowiekowi - podkreślali przedstawiciele władz powiatu.
Podczas spotkania nie zabrakło serdecznych rozmów symbolicznych kwiatów oraz życzeń zdrowia, satysfakcji zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. Był to wyjątkowy moment, aby wyrazić wdzięczność wszystkim osobom wykonującym ten odpowiedzialny i niezwykle potrzebny zawód. 

Galeria zdjęć

PIELĘGNIARKI – SERCE POWIATOWEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W BRANIEWIE 23 DSC03784 DSC03786 DSC03788 DSC03790 DSC03792 DSC03794 DSC03796 DSC03800 DSC03803 DSC03805 DSC03809 DSC03812 DSC03813 DSC03814 DSC03818 DSC03820 DSC03823 DSC03826 DSC03833 DSC03837 DSC03841 DSC03842
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności