ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
Dziś w szkołach Powiatu Braniewskiego rozbrzmiał ostatni dzwonek, który oficjalnie zakończył rok szkolny 2025/2026. To wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań, gratulacji oraz podziękowań za miesiące ciężkiej pracy i nauki.
W uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu Braniewskiego:
Starosta Braniewski Leszek Dziąg,
Członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Dominik Kunc,
Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Monika Czubkowska-Bludzis.
Podczas akademii wyróżniono uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, sukcesy sportowe oraz aktywnie działających na rzecz społeczności szkolnej. Nie zabrakło również słów uznania dla nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich pracowników szkół, którzy każdego dnia wspierają rozwój młodego pokolenia.
Serdecznie gratulujemy uczniom ukończenia kolejnego etapu edukacji oraz dziękujemy za zaangażowanie, wytrwałość i codzienny wysiłek.
Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!Niech będzie to czas odpoczynku, radości, realizacji pasji i zbierania pięknych wspomnień ????.
Do zobaczenia we wrześniu!

